Prémiová verze

Ohlášení NEDOSTATKŮ

Rychlé řešení nedostatků ve městě nebo obci.

Interaktivní modul, díky kterému se obyvatelé budou moci aktivně podílet na zlepšování veřejného prostoru ve svém městě nebo obci.

Při zjištění nedostatku, pouze zapnete aplikaci Obec na dlani ve svém mobilním telefonu a ohlásíte zjištěnou situaci. Můžete zaslat i svou polohu, označit příslušné místo na mapě nebo ručně uvést adresu. Chceme, abyste měli možnost co nejlépe popsat problém, proto nyní můžete připojit fotografie a doplnit další údaje.

Jakmile oznámení odešlete, automaticky příjde email administrátorovi. Jeho reakce se poté projeví na obecním webu a také ji dostane samotný oznamovatel nedostatku.

S tímto naším interaktivním modulem můžete snadno a rychle nahlásit nedostatky a díky tomu může obec efektivněji zlepšovat prostředí pro život všech svých občanů.

Filtrování AKTUALIT & AKCÍ

Výběr vlastních témat.

Filtrování témat umožní v aplikaci Obec na dlani vybrat pouze ty aktuality a akce, které vás zajímají. Nastavte si své preference a zobrazujte si napříéklad pouze sportovní akce, které vás baví. S touto funkcí se můžete soustředit jen na to, co je pro vás důležité.

 

Platby QR KÓDEM

Zobrazení pokynů k platbě.

Platby poplatků jsou ještě snazší s naší mobilní aplikací Obec na dlani.

Nechte si zobrazit všechny potřebné informace pro provedení platby – číslo bankovního účtu, částku, specifický a konstantní symbol, zprávu pro příjemce a variabilní symbol.

Náš modul vygeneruje QR kód, kterým jednoduše zaplatíte.

žádné starosti s přepisováním čísel, kódy si snadno načtěte a platba je hotová. 

Filtrování ZPRÁV

Přihlašování a odhlašování k odběru zpráv dle témat.

Přijímání zpráv v prémiové verzi můžete podrobně nastavit přijímání tzv. Push notifikací (Zpráv) dle vybraných témat.

Podobně jako u modulu pro filtrování aktualit, nenechte se zahlcovat informacemi ze všech kanálů, ale vyberte si pouze takové, které vás skutečně zajímají.

Více KONTAKTŮ

Přizpůsobte si kontakty.

Prémiové zobrazení kontaktů na naší mobilní aplikace umožňuje zobrazit, kromě obecního úřadu neomezený počet dalších kontaktů s rozšířenými funkcemi:

email – dotykem se spustí emailový klient s předvyplněnou adresou.

telefon – dotykem se volá na telefonní číslo.

webové stránky – dotykem se spustí prohlížeč s danou stránkou.

adresa – dotykem se spustí mapy s adresou kontaktu.

Dále uživatelé mohou snadno zjistit, jestli úřad, nebo jiný provoz má otevřeno nebo zavřeno, díky odlišným barvám a jednoduchému textu. Navíc aplikace sama dopočítá čas do zavírací doby, což vám umožní lépe plánovat vaše návštěvy.

A protože se svět neustále mění, naše aplikace vás vždy upozorní na jakékoliv změny v otevírací době.

 

Grafický STYL

Až 1000 ikonek.

V prémiové verzi aplikace Obec na dlani můžete využít až 1000 předpřipravených ikonek. Díky nim si přizpůsobíte svou mobilní aplikaci a webové stránky podle vašich potřeb. Nechte se inspirovat a přidejte osobitost svým komunikačním kanálům.

Lokální UPOZORNĚNÍ

Připomínka blížící se události.

Místo přepisování události do vašeho kalendáře, si nastavte si připomenutí přímo v aplikaci. Je to jednoduché. stačí zmáčknout tlačítko u události.

Den předem v 17 hodin vyskočí na vašem mobilu místní zpráva (Oznámení) o blížící se akci další den.

Chcete využít tyto funkce?

Podívejte se na srovnání verzí a kolik to bude stát.